Metaliczne lakiery do paznokci NCLA w formule wolnej od 5 toksyn – w 100% bez DBP, toluenu, formaldehydu i kamfory ale również nie są testowane na zwierzętach. Wegańskie. Formuła lakierów zapewnia olśniewający blask, szybkie schnięcie oraz odporność na odpryskiwanie. W zestawach i samodzielnie. Z Los Angeles.

Lakier do paznokci NCLA - Far North Lakier do paznokci NCLA - Far North

Połyskujący blask świeżego śniegu - chłodny i przyciągający wzrok odcień mieniący się milionami holograficznych drobinek. Kremowy niebiesko-biały nietoksyczny lakier do paznokci NCLA.

szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Kamchatka Lakier do paznokci NCLA - Kamchatka

Głęboki ceglany odcień zmieszany z holograficznymi drobinkami - kusi i rozświetla zapewniając niepowtarzalny manicure. Nietoksyczny lakier do paznokci NCLA - trwały i bezpieczny. Polubisz piękno jakie kryje: delikatnie zmienia barwę i dostosowuje się do źródła światła.

Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Lolanthe Lakier do paznokci NCLA - Lolanthe

Piękny, wielobarwny odcień zainspirowany greckim słowem fiolet - tętniący życiem, fiołkowy, holograficzny. Pełen małych, różowych drobinek, nadaje paznokciom silny efekt holograficzny.

szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Siberia Lakier do paznokci NCLA - Siberia

Intensywna szmaragdowa zieleń - pełna zatopionych, połyskujących holograficznych drobinek. Zamyka w sobie kilka pór roku i wspomnień do których będziesz wracać często. Bezpieczny, nietoksyczny lakier do paznokci NCLA.

szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Steppe Lakier do paznokci NCLA - Steppe

Lśniące pola pszenicy czy złote zamki - nie jesteśmy pewni, które z nich ten odcień przypomina bardziej - połyskujące złoto z pewnością przyciągnie każde spojrzenie! Nietoksyczny lakier do paznokci NCLA.

szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Volga Lakier do paznokci NCLA - Volga

Głęboki, niebiesko-zielonego nietoksyczny lakier holograficzny - wyróżnia się głębokością barwy i nasyceniem przypominają las okryty ciemnością nocy.

Cena: 66,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Bullion in a Bottle NCLA Lakier do paznokci - Bullion in a Bottle NCLA Lakier do paznokci - Bullion in a Bottle

Czy jest coś lepszego niż piękny, przyciągający wzrok lakier mieniący się i błyszczące złotem, z pięknymi brokatowymi drobinkami?

szt.
Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Cosmic Candy NCLA Lakier do paznokci - Cosmic Candy NCLA Lakier do paznokci - Cosmic Candy

Odrobina magii w buteleczce :-) Metalizujący, duochromatyczny lakier - zapewnia doskonałe krycie oraz kosmiczny odcień Twoich paznokci, który zmienia głębię i nasycenie.

Cena: 66,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Rock Solid NCLA Lakier do paznokci - Rock Solid NCLA Lakier do paznokci - Rock Solid
Najwspanialszych gwiazda we wszechświecie mody! Popielaty kremowy cień, rozświetlony drobinkami metalicznego srebra. Zawsze pięknie błyszczy a światła reflektorów padają wyłącznie na Ciebie!
Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Unicorn City NCLA Lakier do paznokci - Unicorn City NCLA Lakier do paznokci - Unicorn City

Odrobina magii w butelce! Metalizujący, szmaragdowy duochromatyczny lakier, który zmienia głębię i nasycenie w zależności od padającego światła.

szt.
Cena: 66,95 zł
Hybrydowy lakier do paznokci NCLA Stardust Hybrydowy lakier do paznokci NCLA Stardust

Gwiezdny pył zamknięty w małej buteleczce - mieniący się srebrnymi drobinkami hybrydowy lakier do paznokci NCLA.

szt.
Cena: 84,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Bel Air Trophy Wife NCLA Lakier do paznokci - Bel Air Trophy Wife

Piękne metaliczne złoto z domieszką brązu. Luksusowe. Kobiece. Niepowtarzalne - takie jak Ty. Bez dwóch zdań, życie jest piękne!

szt.
Cena: 58,95 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl