Cień do powiek - Hatch - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Hatch - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Hatch - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint
Piękna zieleń szałwii z delikatną złotą nutą. Organiczny, bezpieczny dla skóry i mocno napigmentowany cień do powiek w płynie, który przekształca się w lekki, metaliczny puder.
szt.
Cena: 129,95 zł
 • nowość
Cień do powiek - Mythic - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Mythic - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Mythic - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint
Odcień ciepłego różowego złota z delikatną perłową nutą. Organiczny cień do powiek - rozprowadza się z łatwością kremu, wysycha jak puder.
szt.
Cena: 129,95 zł
 • nowość
Cień do powiek - Umber - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Umber - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Umber - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint
Piękny, przyciągający wzrok odcień przydymionego bordo z delikatnym tonem perły. Organiczny, bezpieczny dla skóry i mocno napigmentowany cień do powiek w płynie, który przekształca się w lekki, metaliczny puder.
szt.
Cena: 129,95 zł
 • nowość
Cień do powiek - Dim - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Dim - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Dim - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint
Ciepły lawendowy odcień z delikatną nutą szarości i domieszką rożowo-fioletowej perły. Płynny cień do powiek, który naniesiesz bez wysiłku, z łatwością osiągając perfekcyjny efekt.
Cena: 129,95 zł
 • nowość
Cień do powiek - Gleam - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Gleam - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Gleam - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint
Ponadczasowe, antyczne złoto. Cień do powiek, który rozprowadza się z łatwością kremu, wysycha jak puder. Zawiera wyciąg z wygładzającego skórę kwiatu kasztanowca i bogatego w przeciwutleniacze wyciągu z kory magnolii Honokiolu.
szt.
Cena: 129,95 zł
 • nowość
Cień do powiek - Sheen - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Sheen - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Sheen - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint
Organiczny, bezpieczny dla skóry i mocno napigmentowany cień do powiek w płynie w odcieniu eleganckiego miedzianego brązu. Rozprowadza się z łatwością kremu, wysycha jak puder.
szt.
Cena: 129,95 zł
 • nowość
Cień do powiek - Fresco - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Fresco - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint Cień do powiek - Fresco - ILIA Beauty - Liquid Powder Chromatic Eye Tint
Przyciągający wzrok brązowoszary odcień z srebrnymi refleksami. Organiczny, bezpieczny dla skóry i mocno napigmentowany cień do powiek w płynie, który przekształca się w lekki, metaliczny puder.
szt.
Cena: 129,95 zł
 • nowość
ILIA In Between Days - cień do powiek ILIA In Between Days - cień do powiek ILIA In Between Days - cień do powiek
Piękny odcień spalonego złota z delikatnym poł yskiem . Przesuń kredkę nakładając cienką linię u podstawy rzęs lub przygotuj makijaż w wersji glam na całej powiece .
szt.
Cena: 128,95 zł
ILIA You Spin Me Round - cień do powiek ILIA You Spin Me Round - cień do powiek ILIA You Spin Me Round - cień do powiek
Tworzący głębię i blask klasyczny metaliczny odcień . Idealny dla zbudowania zdecydowanego spojrzenia z charakterem, pięknie podkreśla wygląd. Uwiebia być łączony z burgundowym odcieniem Take On Me .  
szt.
Cena: 128,95 zł
ILIA Take On Me - cień do powiek ILIA Take On Me - cień do powiek ILIA Take On Me - cień do powiek
Wszechstronny od cień Marsala - kolor roku 2015 . Mieści w sobie barwy ziemi i czerwonego wina - prezentuje się pięknie nałożony wzdłuż zewnętrznej linii oka . Bardzo elegancki. Trudno się z nim rozstać!
szt.
Cena: 128,95 zł
ILIA Next To You - cień do powiek ILIA Next To You - cień do powiek ILIA Next To You - cień do powiek
Romantyczny odcień delikatnej róży - dodaje ciepła i miękkości spojrzeniu .  Prawie niedostrzegalny z daleka , będzie hipnotyzować z bliska - ponadczasowy i super elegancki odcień na każdą okazję.
szt.
Cena: 128,95 zł
ILIA On & On - organiczny rozświetlacz do powiek ILIA On & On - organiczny rozświetlacz do powiek
Idealny! Doskonała baza pod cień do powiek - lekka formuła rozświetlacza natychmiast rozjaśnia skórę, podkreśla i dopełnia kolor zapewniając trwały makijaż bez fałd i przetarć.  
Cena: 109,95 zł
 • 1
 • |
 • 2
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl