Najlepsze organiczne kredki do oczu. Tylko z naturalnych, certyfikowanych składników. Bez chemii, bez konserwantów, bez parabenów, bez SLS. Najwyższa jakość i najmodniejsze kolory. Top marki z Ameryki, Europy i Australii. Nie testowane na zwierzętach.

ILIA  Clean Line Gel Liner - Twilight - kredka do powiek ILIA  Clean Line Gel Liner - Twilight - kredka do powiek ILIA Clean Line Gel Liner - Twilight - kredka do powiek
Kredka do oczu z doskonałym składem i łatwością aplikacji! Miękka i precyzyjna - żelowy eyeliner z nasyconą, wodoodporną formułą pozwala na dokładną aplikację, zapewnia nasycony głęboki kolor i trwałość! 
Cena: 121,95 zł
ILIA Clean Line Gel Liner - Dusk - kredka do powiek ILIA Clean Line Gel Liner - Dusk - kredka do powiek ILIA Clean Line Gel Liner - Dusk - kredka do powiek
Miękka i precyzyjna kredka do oczu - żelowy eyeliner z nasyconą, wodoodporną formułą pozwala na dokładną aplikację, zapewnia nasycony głęboki kolor i trwałość! 
Cena: 121,95 zł
ILIA On & On - organiczny rozświetlacz do powiek ILIA On & On - organiczny rozświetlacz do powiek
Idealny! Doskonała baza pod cień do powiek - lekka formuła rozświetlacza natychmiast rozjaśnia skórę, podkreśla i dopełnia kolor zapewniając trwały makijaż bez fałd i przetarć.  
Cena: 109,95 zł
ILIA Clean Line Liquid Liner - Midnight Express - eyeliner w pisaku ILIA Clean Line Liquid Liner - Midnight Express - eyeliner w pisaku ILIA Clean Line Liquid Liner - Midnight Express - eyeliner w pisaku
Klasyczny czarny eyeliner z płynnym wkładem i elastyczną, precyzyjnie zakończoną końcówką. Pozwala na trwałą i perfekcyjną aplikację. Łatwy w użyciu dzięki płynnej formule i konstrukcji pisaka.
Cena: 129,95 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl