ILIA Sweet Jane - Eyeliner ILIA Sweet Jane - Eyeliner ILIA Sweet Jane - Eyeliner
Idealny! Zapomnij o intensywności klasycznej czarnej linii i zastąp ją delikatnym czekoladowym odcieniem. Organiczny eyeliner o kremowej konsystencji.
Cena: 109,95 zł
ILIA Shadowplay - Eyeliner ILIA Shadowplay - Eyeliner ILIA Shadowplay - Eyeliner
Tląca się szarość - piękny odcień żelaza uwydatnia oczy i doskonale podkreśla spojrzenie. Organiczny eyeliner zawiera tylko naturalne pigmenty. 
Cena: 119,95 zł
ILIA Rebel Rebel - Eyeliner ILIA Rebel Rebel - Eyeliner ILIA Rebel Rebel - Eyeliner
Bogata kremowa czerń, która pięknie podkreśla spojrzenie - idealnego dla makijażu smokey eye. Organiczny eyeliner o matowej konsystencji z certyfikowanych składników.
Cena: 109,95 zł
ILIA My Generation - Eyeliner ILIA My Generation - Eyeliner ILIA My Generation - Eyeliner
Melancholijny odcień zmieszany z głębokimi tonami merlota. Organiczny eyeliner o kremowej, matowej konsystencji.
Cena: 109,95 zł
ILIA Havana Affair - Eyeliner ILIA Havana Affair - Eyeliner ILIA Havana Affair - Eyeliner
Idealna mieszanka czerni i złota, zwieńczona nutą delikatnego blasku. Nadaje oku miękki i wyjątkowy wyraz. Organiczny eyeliner z certyfikowanymi składnikami.
Cena: 109,95 zł
ILIA Clean Line Liquid Liner - Midnight Express - eyeliner w pisaku ILIA Clean Line Liquid Liner - Midnight Express - eyeliner w pisaku ILIA Clean Line Liquid Liner - Midnight Express - eyeliner w pisaku
Klasyczny czarny eyeliner z płynnym wkładem i elastyczną, precyzyjnie zakończoną końcówką. Pozwala na trwałą i perfekcyjną aplikację. Łatwy w użyciu dzięki płynnej formule i konstrukcji pisaka.
Cena: 129,95 zł
ILIA Clean Line Gel Liner - Dusk - kredka do powiek ILIA Clean Line Gel Liner - Dusk - kredka do powiek ILIA Clean Line Gel Liner - Dusk - kredka do powiek
Miękka i precyzyjna kredka do oczu - żelowy eyeliner z nasyconą, wodoodporną formułą pozwala na dokładną aplikację, zapewnia nasycony głęboki kolor i trwałość! 
szt.
Cena: 121,95 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl