Amerykańskie naklejki na paznokcie NCLA z kolekcji Downtown Resort. Prosto z Los Angeles. Nietoksyczne i nie wpływają negatywnie na płytki paznokci. Łatwe do nakładania. Bardzo duży wybór i najmodniejsze kolory i wzory sprawiają, że każda miłośniczka pięknych, fantazyjnych paznokci znajdzie coś dla siebie. Można je stosować osobno lub też z lakierami do paznokci.

NCLA Naklejki na paznokcie - How Late Is Late Checkout? NCLA Naklejki na paznokcie - How Late Is Late Checkout? NCLA Naklejki na paznokcie - How Late Is Late Checkout?
Piękny, różany wzór - nie tylko dla romantycznych dusz. Dodaje energii i koloru każdej stylizacji.
szt.
Cena: 48,95 zł
NCLA Naklejki na paznokcie - Room Service & Chill NCLA Naklejki na paznokcie - Room Service & Chill NCLA Naklejki na paznokcie - Room Service & Chill
Sugestywny i zagadkowy wzór - bo gdyby tak się zastanowić co dziś chcemy robić? Odpoczywamy, zamawiamy room service i idziemy zrobić paznokcie ;-)
szt.
Cena: 48,95 zł
NCLA Naklejki na paznokcie - This Room Was Like, Made For Instagram NCLA Naklejki na paznokcie - This Room Was Like, Made For Instagram NCLA Naklejki na paznokcie - This Room Was Like, Made For Instagram
Kokietujący i kobiecy. Po nałożeniu tych naklejek od razu będziesz chciała zrobić im zdjęcie. Pamiętaj o właściwych tagach!
szt.
Cena: 48,95 zł
NCLA Naklejki na paznokcie - We Can Charge These To The Room, Right? NCLA Naklejki na paznokcie - We Can Charge These To The Room, Right? NCLA Naklejki na paznokcie - We Can Charge These To The Room, Right?
Kwiecisty i super seksowny wzór - wtedy kiedy chcesz poczuć się wyjątkowo kobieca.
szt.
Cena: 48,95 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl