Lakiery do paznokci NCLA Holos z efektem 3D. Kolekcja nietoksycznych luksusowych, holograficznych, trwałych i wydajnych lakierów do paznokci – w 100% bez DBP, toluenu, formaldehydu i kamfory. Nie są testowane na zwierzętach. Wegańskie. Piękne kolory. Olśniewający blask, szybkie schnięcie i odporność na odpryskiwanie.

Lakier do paznokci NCLA - Far North Lakier do paznokci NCLA - Far North

Połyskujący blask świeżego śniegu - chłodny i przyciągający wzrok odcień mieniący się milionami holograficznych drobinek. Kremowy niebiesko-biały nietoksyczny lakier do paznokci NCLA.

szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Kamchatka Lakier do paznokci NCLA - Kamchatka

Głęboki ceglany odcień zmieszany z holograficznymi drobinkami - kusi i rozświetla zapewniając niepowtarzalny manicure. Nietoksyczny lakier do paznokci NCLA - trwały i bezpieczny. Polubisz piękno jakie kryje: delikatnie zmienia barwę i dostosowuje się do źródła światła.

Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Lolanthe Lakier do paznokci NCLA - Lolanthe

Piękny, wielobarwny odcień zainspirowany greckim słowem fiolet - tętniący życiem, fiołkowy, holograficzny. Pełen małych, różowych drobinek, nadaje paznokciom silny efekt holograficzny.

szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Siberia Lakier do paznokci NCLA - Siberia

Intensywna szmaragdowa zieleń - pełna zatopionych, połyskujących holograficznych drobinek. Zamyka w sobie kilka pór roku i wspomnień do których będziesz wracać często. Bezpieczny, nietoksyczny lakier do paznokci NCLA.

szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Steppe Lakier do paznokci NCLA - Steppe

Lśniące pola pszenicy czy złote zamki - nie jesteśmy pewni, które z nich ten odcień przypomina bardziej - połyskujące złoto z pewnością przyciągnie każde spojrzenie! Nietoksyczny lakier do paznokci NCLA.

szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Volga Lakier do paznokci NCLA - Volga

Głęboki, niebiesko-zielonego nietoksyczny lakier holograficzny - wyróżnia się głębokością barwy i nasyceniem przypominają las okryty ciemnością nocy.

Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Sunstruck Lakier do paznokci NCLA - Sunstruck

Holograficzny róż z srebrnymi drobinkami - zmieniają kolor pod wpływem światła! Luksusowy lakier do paznokci w formule wolnej od 7 toksyn.

Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci Holos - The World Orbits Around Me NCLA Lakier do paznokci Holos - The World Orbits Around Me NCLA Lakier do paznokci Holos - The World Orbits Around Me

Z pewnością znajdziesz się w centrum uwagi wraz z tym urzekającym, opalizującym holograficznym odcieniem. Pomarańczowo - perłowy błyszczy i mieni się w świetle -  udowadnia, że rzeczywiście jesteśmy centrum wszechświata!

szt.
Cena: 66,95 zł
NCLA  Lakier do paznokci - Out Of This World NCLA  Lakier do paznokci - Out Of This World NCLA Lakier do paznokci - Out Of This World

Lakier do paznokci NCLA - Out Of This World: holograficzny opalizujący fiolet z kolekcji Holos 

szt.
Cena: 66,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Iridescent Dreams NCLA Lakier do paznokci - Iridescent Dreams NCLA Lakier do paznokci - Iridescent Dreams

Lakier do paznokci NCLA - Iridescent Dreams opalizujący, holograficzny róż z kolekcji Holos 

Cena: 66,95 zł
NCLA Lakier do paznokci Holos - Drop of Teal NCLA Lakier do paznokci Holos - Drop of Teal

Głęboki i tajemniczny - jak morska toń skrywa tajemnice jakie rozbudzają wyobraźnię.

szt.
Cena: 66,95 zł
NCLA Lakier do paznokci Holos - Mermaid Tales NCLA Lakier do paznokci Holos - Mermaid Tales NCLA Lakier do paznokci Holos - Mermaid Tales

Z tym odcieniem możesz snuć opowieści o przygodach na morzu - wrzosowo-fioletowy lakier do paznokci z pięknym efektem holograficznym.

szt.
Cena: 66,95 zł
  • 1
  • |
  • 2
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl