Nietoksyczne lakiery do paznokci NCLA z kolekcji Lakodom w formule wolnej od 5 toksyn – co oznacza, że nie tylko są wolne w 100% od DBP, toluenu, formaldehydu i kamfory ale również nie są testowane na zwierzętach. Formuła lakierów zapewnia olśniewający blask, szybkie schnięcie oraz odporność na odpryskiwanie.

Lakier do paznokci NCLA - Volga Lakier do paznokci NCLA - Volga
Głęboki, niebiesko-zielonego nietoksyczny lakier holograficzny - wyróżnia się głębokością barwy i nasyceniem przypominają las okryty ciemnością nocy.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Steppe Lakier do paznokci NCLA - Steppe
Lśniące pola pszenicy czy złote zamki - nie jesteśmy pewni, które z nich ten odcień przypomina bardziej - połyskujące złoto z pewnością przyciągnie każde spojrzenie! Nietoksyczny lakier do paznokci NCLA.
szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Siberia Lakier do paznokci NCLA - Siberia
Intensywna szmaragdowa zieleń - pełna zatopionych, połyskujących holograficznych drobinek. Zamyka w sobie kilka pór roku i wspomnień do których będziesz wracać często. Bezpieczny, nietoksyczny lakier do paznokci NCLA.
szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Kamchatka Lakier do paznokci NCLA - Kamchatka
Głęboki ceglany odcień zmieszany z holograficznymi drobinkami - kusi i rozświetla zapewniając niepowtarzalny manicure. Nietoksyczny lakier do paznokci NCLA - trwały i bezpieczny. Polubisz piękno jakie kryje: delikatnie zmienia barwę i dostosowuje się do źródła światła.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Far North Lakier do paznokci NCLA - Far North
Połyskujący blask świeżego śniegu - chłodny i przyciągający wzrok odcień mieniący się milionami holograficznych drobinek. Kremowy niebiesko-biały nietoksyczny lakier do paznokci NCLA.
szt.
Cena: 66,95 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl