Matowe lakiery do paznokci NCLA z kolekcji Life in Plastic w formule wolnej od 7 toksyn – w 100% bez DBP, toluenu, formaldehydu i kamfory. Nie są testowane na zwierzętach. Wegańskie. Piękne, modne kolory. Olśniewający blask, szybkie schnięcie oraz odporność na odpryskiwanie. Prosto z Los Angeles.

Lakier do paznokci NCLA - Is There Anything She Can`t Do Lakier do paznokci NCLA - Is There Anything She Can`t Do
Różowy, neonowy odcień! Słodki odcień luksusowego lakieru do paznokci w przyjaznej dla paznokci bez 7 toksyn –DBP, toluenu, formaldehydu i kamfory.
szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Let's Go Party Lakier do paznokci NCLA - Let's Go Party
Fioletowy, błyszczący brokat! Soczysty odcień luksusowego lakieru do paznokci w formule pozbawionej 7 toksyn –bez DBP, toluenu, formaldehydu i kamfory.
szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Life Is Your Creation Lakier do paznokci NCLA - Life Is Your Creation
Morski odcień z nutą szmaragdu o pięknej, kremowej konsystencji. Luksusowy lakier do paznokci w bezpiecznej formule bez 7 toksyn - min. DBP, toluenu, formaldehydu i kamfory.
szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - The Spa Comes To Me Lakier do paznokci NCLA - The Spa Comes To Me Lakier do paznokci NCLA - The Spa Comes To Me
Kojący, zielony odcień luksusowego lakieru do paznokci w formule pozbawionej 7 toksyn: DBP, toluenu, formaldehydu i kamfory.
szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Hey Doll Lakier do paznokci NCLA - Hey Doll
Neon i koral w jednym! Piękny odcień luksusowego lakieru do paznokci w formule bez 7 toksyn: DBP, toluenu, formaldehydu i kamfory.
szt.
Cena: 66,95 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl