Amerykańskie naklejki na paznokcie NCLA z kolekcji Victory Garden. Prosto z Los Angeles. Nietoksyczne - nie wpływają negatywnie na płytki paznokci. Bardzo duży wybór i najmodniejsze kolory i wzory. Trwałe. Łatwe do nakładania i usuwania. Można je stosować osobno lub też z lakierami do paznokci.

NCLA Naklejki na paznokcie - Bed of Riches NCLA Naklejki na paznokcie - Bed of Riches NCLA Naklejki na paznokcie - Bed of Riches
Żywy i kobiecy wzór o bogatej kolorystyce - łączy w sobie kwiatowy, miętowy print oraz koronki przeplecione klasycznym czarnym paskiem. Eleganckie i piękne - idealne na wiele okazji.
szt.
Cena: 48,95 zł
NCLA Naklejki na paznokcie - Crimson Cascade NCLA Naklejki na paznokcie - Crimson Cascade NCLA Naklejki na paznokcie - Crimson Cascade
Miłość od pierwszego spojrzenia gwarantowana -  purpurowe naklejki na paznokcie pełne koronek, kwiatów i wspaniałych nadruków 3- wymiarowych.
szt.
Cena: 48,95 zł
NCLA Naklejki na paznokcie - Field of Fortune NCLA Naklejki na paznokcie - Field of Fortune NCLA Naklejki na paznokcie - Field of Fortune
Te kolory i wzory sprawiają, że czujesz się jak w wyjątkowym ogrodzie botanicznym: kwiatowy motyw ozdobiony kolorowymi akcentami geometrycznymi - ultra kobiecy i seksowny.
szt.
Cena: 48,95 zł
NCLA Naklejki na paznokcie - Floris NCLA Naklejki na paznokcie - Floris NCLA Naklejki na paznokcie - Floris
Śmiały i zdecydowany wzór: obok odważnych motywów geometrycznych znajdziesz wzory kwiatowe - a całość łączy unikalny styl i szyk. Wyjątkowe!
szt.
Cena: 48,95 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl