Jak naklejać naklejki na paznokcie? Instrukcja krok po kroku

Zastanawiacie się czy aplikacja naklejek na paznokcie jest trudna? Otóż nie - jest super prosta, a efekt jaki możecie osiągnąć dzięki tej metodzie doskonały! Naklejki NCLA to najłatwiejszy i najszybszy sposób na oryginalny manicure! Aplikacja jest szybka i prosta - odbywa się bez wody, czy lampy.

Jak się do tego zabrać?

Obejrzyj krótki film przygotowany przez NCLA. Dowiesz się z niego w jaki sposób przygotować paznokcie, jak dobrać odpowiedni rozmiar naklejek i jak je poprawnie nakleić, tak aby świetnie wyglądały i były trwałe.

https://youtu.be/JZYyB5Vj2Bk

 

 

lub zapoznaj się z naszą instrukcją aplikacji - krok po kroku :-) To na prawdę proste - przekonaj się!

Oto kilka wskazówek, które ułatwią aplikację naklejek i sprawią, że a Twój perfekcyjny manicure utrzyma się na paznokciach nawet 2 tygodnie.

 

Krok po kroku - czyli fantazyjny i perfekcyjny manicure z naklejkami NCLA:

1. Oczyść paznokcie za pomocą zmywacza, następnie pomaluj je bezbarwnym lakierem: polecamy bazę Gloss It lub First Base NCLA. Poczekaj aż baza wyschnie.

2. Wybierz właściwy rozmiar naklejki. Odklej naklejkę od arkusza (dłonią lub drewnianym patyczkiem). Dla ułatwienia możesz delikatnie odkleić całą część arkusza, znajdującą się wokół naklejek.

3. Umieść naklejkę w odpowiedniej pozycji na paznokciu, zaokrągloną stroną u dołu paznokcia. Upewnij się, że naklejka jest w odpowiednim miejscu, w razie potrzeby odklej ją i dopasuj ponownie.

4. Kiedy naklejka znajdzie się we właściwej pozycji naciągaj ją aż będzie perfekcyjnie przylegała do płytki, następnie wyrównaj jej powierzchnię, zaczynając od boków. Powierzchnia naklejki musi być idealnie gładka (nie mogą się pod nią dostać pęcherzyki powietrza), w jej wyrównaniu pomocny będzie np. drewniany patyczek.

5. Gdy masz pewność, że naklejka jest naklejona na całej powierzchni - także przy wolnym brzegu, na górze paznokcia, spiłuj jej wystającą część dołączonym do zestawu pilnikiem, w kierunku do dołu, aby nie uszkodzić nadruku. Spiłuj naklejkę bezpośrednio po naklejeniu na dany paznokieć. Na koniec pomaluj paznokcie dwiema warstwami topu - świetny efekt daje użycie topu Gloss It lub nadającym efekt żelu Gelouse?

 

O czym należy pamiętać?

- Przechowuj produkt hermetycznie zamknięty, aby chronić naklejki przed wyschnięciem

- Aby usunąć naklejki, przetrzyj paznokcie zmywaczem i odklej je od paznokcia. Możesz także owinąć paznokieć w nasączony zmywaczem wacik i przytrzymać go chwilę na płytce.

Kilka minut i gotowe!

 

W każdym zestawie naklejek znajduje się pilniczek, a wszystkie naklejki na paznokcie NCLA znajdziesz tutaj.

Bazę/utrwalacz do paznokci NCLA Gloss It znajdziesz tutaj, a utrwalacz NCLA Top Coat tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl